Про Туніс

Туніс – дивовижна країна із казковим узбережжям, 575 кілометрами піщаних пляжів і ланцюжком райських островів, Туніс є одним з найвідоміших місць Середземномор’я, як для сімейного, так і для активного відпочинку. Від Набулі до Махдії, від Табарки до Джерби, готелі з розкішними садами розташовані уздовж усього узбережжя. Море схоже на прекрасне синє полотно. Діти грають у воді, віндсерфери розсікають водну гладь, водні мотоцикли дзижчать… Широкий вибір готелів, клубних готелів, заходів і розваг обіцяють вам повноцінний відпочинок на літніх канікулах. В Тунісі можна зустріти також безліч поетичних пляжів далеко від второваних доріжок, оточених скелями незвичайної форми або пальмовим деревами і золотими дюнами.

Туніс – це земля стародавньої цивілізації, котра послідовно збагачувалася протягом різних епох. Під час подорожі по країні і відвідування її музеїв, ви зможете милуватися численними творами романо-африканських мозаїстів, оцінити величну красу амфітеатру в Ель-Джемі або захопитися Великою мечеттю в Кайруані, полонитися ніжною елегантністю Капітолію в Дузі або палацами в столиці Тунісу, здивуватися зворушливій простоті архітектури на острові Джерба… Ви знайдете збережені берберські традиції, стиль життя, пристосований до самих агресивних середовищ і неймовірне розмаїття костюмів і ремесел. Ви також ознайомитесь із сучасною культурою, відкритої всьому світу.

Магія світла Сахари, свіже повітря, нескінченний простір і чиста нагота пустельних ландшафтів – все це теж Туніс! Поклик Сахари звучить ще сильніше, тому що сучасне життя стає все більш напруженим і гнітучим. У туніській Сахарі ведуть споглядальний спосіб життя, і в розкішному готелі, і в комфортабельному таборі або в наметі в пустелі. Тут живуть пригодами, з’їжджаючи по кам’янистих схилах в автомобілі 4×4 або подорожуючи верхи на верблюді. Тут можна цікаво жити в залежності від уподобань кожного, від швидкості і гострих відчуттів. З усією своєю оригінальністю і різноманіттям, а також за якістю інфраструктури, туніська Сахара – це ідеальний регіон, що дозволяє пережити досвід, який виходить за рамки звичайного.

Туніс – чудове місце, де можна отримати море задоволення від відпочинку. Гостинна країна, тепле Середземне море, аромати жасміну і квіток апельсину… Благополуччя має тут глибоке коріння та традиції. Вода завжди була джерелом природної краси і здоров’я (римські лазні, хамами в мединах). Сьогодні Туніс є другою країною світу з розвитку таласотерапії і налічує близько шістдесяти центрів талассо, розташованих уздовж узбережжя. Дотримання міжнародних стандартів, якість води, медичний нагляд: все організовано за правилами мистецтва таласотерапії. У доповнення – сонце, посмішки і природна доброта тунісців. Напрацьовуючи багатий досвід, починаючи з 1994 року, Туніс є одним із базових напрямків таласотерапії. Деякі центри мають відмінну репутацію на міжнародному рівні. Спеціальне законодавство гарантує якість використовуваної морської води, а обслуговуючий персонал діє тільки під суворим наглядом лікарів.

Пориньте в морські глибини Тунісу, щоб дослідити мерехтливі підводні пейзажі, гроти і западини, вражаючі тунелі, загадкові затонулі кораблі часів Другої світової війни, широкі луги водоростей океанської посидонії! Туніські берега пропонують збережений образ Середземного моря. Рідко відвідувані водолазами і нирцями, вони підготували для вас багато сюрпризів. Тут ви побачите голожаберних молюсків дивних форм, каракатиць з мармурової мерехтливою спиною, десятки видів морських окунів і тунців, гігантські мушлі. У Тунісі працюють 20 дайвінг-клубів, що входять до складу Всесвітньої конфедерації підводної діяльності. Інструктори допомагатимуть вам під час навчання і направлять вас до незабутніх місць для занурення. Дякуючи багатьом визначним пам’яткам ви повною мірою насолодитеся вашим перебуванням в країні.

Туніс є прекрасним місцем для відпочинку всієї сім’ї. Дивовижна природа, доброзичливі люди, багата культурна спадщина і сучасна розвинена інфраструктура. Відвідайте Туніс і закохаєтесь у нього назавжди!