Велнес і релакс

Відпочинок у стилі wellness

Якщо ви хочете відновитися душею і тілом – вам безумовно в Туніс. Десятки сучасних спа-центрів пропонують унікальні програми, спрямовані на відновлення фізичної і душевної гармонії і чекають своїх гостей цілий рік. З 1994 року Туніс є провідним світовим центром таласотерапії (thalassa – «море» і therapeia – «лікувати») – лікування морською водою, обгортання морськими водоростями, аплікації з глини і не тільки. Спеціальне законодавство гарантує якість використовуваної морської води, а обслуговуючий персонал діє тільки під суворим наглядом лікарів.

Туніс – країна таласотерапії з часів Карфагена. Таласотерапія – це не тільки морські купання, це поєднання всіх чинників: клімату, морської води, використання водоростей, лиманного ілу і морепродуктів.

 

Талассо – це не просто оздоровлення, це задоволення і радість. Для більшості туристів таласотерапія – спосіб подовжити і підтримати здоров’я. Є також гості, які приїжджають цілеспрямовано на реабілітацію після операцій, а також для лікування порушень кровообігу або обміну речовин, проблем спини, затруднення дихання, алергії, целюліту, порушень ваги.

Солярії, криті та відкриті басейни з морською водою, кімнати відпочинку призначені для гармонійного поєднання оздоровлення, насолоди комфортом і отримання задоволення. Все частіше в центрах обладнуються спеціальні кабіни і VIP-зони, доступні для проведення висококласних процедур. Центри таласотерапії і спа-салони регулярно модернізуються і оснащуються кращим обладнанням.

 

Тисячі дрібних деталей, успадковані стародавні традиції додають певний колорит в процедури оздоровчого спа в Тунісі: конкретна апплікатура для масажу, архітектурні прикраси приміщень, побудованих в стилі туніських будинків або античних терм. У чудових хаммамах часто пропонують процедури, безпосередньо пов’язані з туніської культурою, наприклад, традиційний скраб або обгортання запашними глинами.

Дивіться також

Дізнайтеся більше про Туніс

Незабутні враження

Культура Тунісу

Сімейний відпочинок і пляжі